Nori numesti svorį? – pirma mityba ir tik tada sportas | Mitybos planas
Asmeninis mitybos planas

Amžinas klausimas: kaip numesti svorio?

kaip numesti svorio
Kaip numesti svorio?

Kaip sumažinti antsvorį? Ko imtis, kad svoris pagaliau būtų numestas?  Kaip greitai ir ilgam netekti svorio? Šie ir daugelis kitų panašių klausimų kasdien kamuoja daugybę žmonių. Taigi, koks iš tiesų yra atsakymas į juos? Kaip be dietų numesti svorį ir pagaliau džiaugtis svajonių figūra? Patikėkite, tai galima pasiekti vos trimis žingsniais.

Įgykite pakankamai motyvacijos

Jei tikrai norite numesti svorio, pirmiausiai turėtumėte suprasti, kodėl to norite ir save motyvuoti. Jei „Google“ paieškoje įrašėte „Kaip numesti svorio“, jau žengėte pirmą žingsnį, tačiau jo toli gražu neužteks. Kai susirasite reikalingą informaciją kaip mažinti svorį, pirmiausiai įsitikinkite, kad esate tvirtai tam pasiryžę ir tikrai to norite. Galbūt numesti svorio jūs trokštate dėl savo pasitikėjimo savimi, o galbūt antsvoris Jums trukdo siekti kokio nors tikslo? Bet kokia priežastis Jums padės lengviau siekti tikslo. Motyvuokite save ir procesas taps žymiai lengvesnis!

Judėkite ir sportuokite!

Turbūt jau žinote, kad vienas iš raktų į antsvorio mažinimą yra judėjimas ir sportas. Pakankamas fizinis aktyvumas yra ne tik sumažėjusio svorio, bet ir geresnės sveikatos garantas. Aišku, įmanoma atsikratyti antsvorio ir nesportuojant, tačiau tai padaryti yra žymiai sunkiau. Judėjimas yra labai reikalingas, kokį jį bepasirinktumėte. Ar tai būtų svorių kilnojimas, ar vaikščiojimas – viskas yra naudinga. Jei nesate didelis sporto mėgėja(-s), pasistenkite nueiti bent 20 000 žingsnių per dieną. Tiek nuėjus svoris ims kristi akyse!

Subalansuokite mitybą

Pagrindinis raktas į sėkmingą svorio metimą vis dėlto yra subalansuota ir pilnavertė mitybą. Svorio nenumesite nepakeitę savo įpročių ir produktų šaldytuve. Tuojau pat meskite iš šaldytuvo viską, kas yra per daug apdorota, pilna riebalų ir pridėtinio cukraus. Metas atlaisvinti vietos daržovėms, liesai varškei ir baltai mėsai. Yra daugybė patarimų kaip maitintis ir ko atsisakyti, tačiau veiksmingiausia metant svorį pasitarti su profesionalais ir antsvorio mažinimą padaryti paprastesniu užsiėmimu. Juk žymiai lengviau, kai kas nors pataria ir motyvuoja.

Kad svorio metimas taptų lengvesnis, pasinaudokite profesionalų pagalba ir užsisakykite mitybos planą jau dabar!