Nori numesti svorį? – pirma mityba ir tik tada sportas | Mitybos planas
Asmeninis mitybos planas

Obuolių dieta

Obuolių dieta

Obuolių dietaTurbūt apie obuolių naudą daugžodžiauti nereikia. Jau seniai žinoma, kad obuolys – vienas naudingiausių ir labiausiai dietoms tinkamų vaisių. Turbūt suvalgę obuolį sau nepakenksite niekada, nes obuoliai turi mažai kalorijų, o vitaminų ir mikroelementų – daugybę. Obuoliuose gausu: vitaminų (C, E, B1, B2), fruktozės, pektinų, geležies, kalcio, magnio, mikroelementų (vario, kalio, jodo, silicio, cinko, natrio). Tad yra sugalvota ir obuolių pagrindo dieta. Kokia ji?

Dietos privalumai

Šių vaisių dietos, kaip bet kokios kitos mono dietos, geriausia laikytis kartą per savaitę – iškrovos dieną. Optimaliausias variantas 1–2 kartai per mėnesį. Ši dieta padeda atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, o kai kuriais atvejais ir pagerinti medžiagų apykaitos greitį. Dieta labai paprasta, tačiau gana ribota – jos laikantis gali trūkti svarbiausių medžiagų organizmui.

Pavyzdinis obuolių dietos valgiaraštis

Pirmadienis. Suvalgyti mažiausiai 1 kg obuolių, išgerti kelis puodelius žaliosios arbatos be cukraus ir paprasto vandens. Galima suvalgyti pora džiūvėsėlių.

Antradienis. Suvalgyti 1,5 kg obuolių. Gerti žaliąją arbatą, vandenį, galima suvalgyti pora džiūvėsėlių.

Trečiadienis. Suvalgyti 2 kg obuolių, gerti kuo daugiau vandens.

Ketvirtadienis. Suvalgyti 2 kg obuolių, gerti kuo daugiau vandens.

Penktadienis. Suvalgyti 1,5 kg vandens. Gerti vandenį ir žaliąją arbatą be cukraus.

Šeštadienis. Suvalgyti 1 kg obuolių, gerti žaliąją arbatą ir vandenį.

Sekmadienis. Palaipsniui pereiti prie įprastos mitybos.