Nori numesti svorį? – pirma mityba ir tik tada sportas | Mitybos planas
Asmeninis mitybos planas

Angelo dieta

Angelo dieta
Angelo dieta

Iš pažiūros, ši dieta tikrai atrodo angeliškai – galima valgyti beveik viską: baltą mėsą, liesą varškę, pieną, sūrį, kefyrą, jogurtą, žuvį, vaisius, daržoves, kruopas, kiaušinius, sriubas, alyvuogių aliejų, gerti sultis, pieną, kefyrą. Svarbiausia atsisakyti druskos ir cukraus bei visiškai atsisakyti majonezo, keptų bulvių, saldumynų ir miltinių patiekalų. Be to, griežtai draudžiama valgyti po 18 val. Kuo dar pasižymi Angelo dieta?

  • Dietos trukmė 13 dienų. Per šį laikotarpį numetate 7 – 8 kg. 14-tą dieną galite valgyti, ką tik norite, aišku, saikingai.
  • Ši dieta pakeis Jūsų medžiagų apykaitą. Teigiama, kad net trejus metus nepriaugsite svorio. Taip pat laikantis dietos būtina mankštintis ir atlikti masažą.

Pavyzdinis valgiaraštis

Pusryčiai (pasirinktinai vienas iš nurodytų): Varškė su krapais ir petražolėmis; Stiklinė kefyro ir citrusinis vaisius; 250 gramų vaisių – jogurto salotų arba tarkuota morka ir stiklinė kefyro.

Priešpiečiai (pasirinktinai): Stiklinė kefyro, koks nors vaisius; Varškė su krapais ir petražolėmis; Tarkuota morka, stiklinė kefyro arba 250 gramų vaisių – jogurto salotų.

Pietūs (pasirinktinai): Vištienos filė su didele daržovių porcija; Žuvis, ruošta alyvuogių aliejuje, ir salotos; Ryžiai su daržovėmis ir prieskoniais; Kiaušiniai su sūriu ir salotomis arba kopūstų sriuba su virta vištiena ar žuvimi.

Vakarienė (pasirinktinai): Virti kiaušiniai ir salotos; Stiklinė kefyro, citrusinis vaisius; Varškė su krapais ir petražolėmis; Tarkuota morka, stiklinė kefyro arba 250 gramų vaisių – jogurto salotų.

SVARBU!

Būtina gerti daug sulčių, žaliosios arbatos ar kavos be cukraus. Dėl to, kad dieta yra pakankamai griežta, draudžiama jos laikytis turintiems bet kokių sveikatos problemų.